Kariéra

Specialista testování vozidel / Zkušební řidič (HPP)

Rádi cestujete po České republice a Evropě? Práce s počítačem (Excel, Word, ukládání dat na Cloud, externí disky, atd.) vám nedělá problém? Můžete řídit i v noci? Domluvíte se německy nebo anglicky? Máte řidičský průkaz déle než 8 let? Máte výuční list nebo maturitu?
Pokud jste na všechny výše uvedené otázky odpověděli „ANO“, tak už jste skoro u nás v týmu! :-)

O čem tahle práce vlastně je?

Vývoj technologií v automobilovém průmyslů se posouvá mílovými kroky dopředu a tak je potřeba otestovat vše, co potkáme za pár let na našich cestách. Samotné testování probíhá nejen v Plzni či Praze, ale také po celé Evropě. Během testování budete řídit vozidla od různých značek a také desítky různých typů vozidel. Během jízdy probíhá sběr dat a informací o systémech ve vozidle a samozřejmě jeho vyhodnocování, jak všechny systémy fungují, nebo ještě moc nefungují. Také analyzování vozidla z pohledu řidiče. Samotné testování probíhá vždy na předem určených trasách, místech nebo státech v Evropě. Tyto poznatky z jízdy se neustále reportují zákazníkovi.

Jak poznáte, že jste tím správným parťákem?

  • Nutností je alespoň jistá znalost němčiny nebo angličtiny a to kvůli výjezdům na testování do zahraničí.
  • Testování v zahraničí probíhá od několika dnů až po několik týdnů a proto je pro nás důležitá časová flexibilita, která vám umožní odcestovat. Jízda s vozidly probíhá ve třísměnném provozu většinou šest dní v týdnu.
  • Samozřejmostí je také řidičské průkaz skupiny B, který vlastníte déle než 8 let.
  • Protože testování vozidel probíhá často ve vícečlenné posádce, je důležitým požadavkem týmová spolupráce, svědomitost, komunikace, logické uvažování a schopnost rychlého rozhodování.
  • Dalším důležitým požadavkem, abyste mohl/a rozšířit náš tým specialistů testování vozidel je i ukončené středoškolské vzdělání a to jak s výučním listem nebo maturitou. Nejlépe technického oboru – automobily, opravy strojů nebo zařízení, kdyby bylo potřeba něco náhodou během výjezdu opravit, rozebrat a vyměnit.
  • Testování se neobejde bez vyplňování reportů – takže základní ovládání excel, word, emailu by vám neměly dělat problém, stejně jako pokročilejší práce s počítačem, tedy především kvůli ukládání dat z vozidel na síťové disky, externí disky či nastavování parametrů ve vozidlech.

Co vám tedy můžeme nabídnout?

Práci na plný úvazek, ve stabilní a silné společnosti, v týmu specialistů testování vozidel. Stabilní měsíční mzdu a k tomu také stravenky a jiné benefity popsané níže. Při cestování máte samozřejmě nárok na cestovní náhrady a tzv. diety.
Pokud i po cestování do zahraničí budete chtít odjet na dovolenou, tak máte k dispozici 5 týdnů, abyste mohli znovu soukromě odcestovat a také případně náhradní volno za vzniklé přesčasy na cestách.

Proč se k nám přidat?

Důležité je neusnout na vavřínech a proto Vám zajistíme soft- i hard- skillová školení a jazykové kurzy. Talenty zkrátka umíme ocenit. Na oběd můžete využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžete těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i Váš pitný režim. Jistě oceníte i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžete rozdělit 12.000 Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebujete půjčit peníze nebo hledáte radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžete obrátit. Jestli Vás naše firma zaujala natolik, že jste ochoten/ochotna se kvůli nám přestěhovat, budeme se Vám revanšovat - pomůžeme Vám uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

Pokud tedy máte o pozici zájem, pošlete nám svůj životopis a také pás slov o tom, proč chcete tuto práci dělat, co vás zaujalo apod. Velmi to oceníme.

Kdo má pozici na starosti?

Veronika RYBOVÁ
HR Business Partner

MBtech Bohemia s.r.o.
Teslova 1202/3 — 301 00 Plzeň
T +420 377 487 355
veronika.rybova@akka.eu

MBtech Bohemia s.r.o. byla v roce 2018 vyhlášena Nejlepší m zaměstanavatelem regionu v kategorii do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Sodexo 2018 Sodexo 2017 sodexo