Kariéra

CAD konstruktér plastových dílů Praha M/Ž

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

Zde se můžete podívat, čím vším se zabýváme: goo.gl/RCjDxQ

Co u nás budeš dělat:

Samozřejmě konstruovat. Ale není konstrukce jako konstrukce. Tvým zaměřením bude jednak konstrukce v oblasti exteriéru, ale i interiéru – zde si vezmeš do parády zejména nárazníky, mřížky, spoilery či plastové kryty. V interiéru je to pak především konstruování přístrojové desky, středové konsole, sedaček, sloupků či obložení dveří. Nesmíme opomenout další obecná témata v oblasti plastů. Zde se můžeš realizovat například při konstrukci funkčních nepohledových dílů nebo například prototypových zařízení podle zadání zákazníka. Zkrátka budeš mít pod palcem vnitřek i vnějšek a to od podlahy až ke stropu, zavazadlový prostor nevyjímaje.
Iniciativě se samozřejmě meze nekladou a v oblasti konstrukce a vývoje plastů je mnoho dalších zajímavých témat, která můžeme řešit.
Neboj se, že bys neměl dveře otevřené do celé naší konstrukční kuchyně. Jsme týmoví hráči. Začneme pěkně postupně a zasvětíme tě do přípravy celého konceptu. Budeme se věnovat detailnímu řešení konstrukčních celků, až po finální přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů.
Jelikož jsme velmi úzce napojeni na vývojová a výrobní centra mnoha automobilek, můžeš s námi řešit opravdu zajímavé úlohy a podílet se tak na mnoha netypických výzvách a inovacích.
Široké spektrum projektů a zákazníků pak poskytne dostatek prostoru pro tvoji seberealizaci.

Bez čeho se rozhodně neobejdeš:

  • Zkušenosti s vývojem plastových nebo formovatelných dílů alespoň 1 rok
  • Ukončeného SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalosti 2D/3D CAD systémů (ideálně Catia V5, NX)

Proč se k nám přidat?

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby.
Po intenzivní práci je potřeba si odpočinout, k tomu můžeš využít naše chillout zóny, kde si s kolegy můžeš zahrát fotbálek, dát oběd nebo jen tak posedět na FatBoyi.
Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení a jazykové kurzy. Talenty zkrátka umíme ocenit.
Pro tvé autíčko ti zajistíme parking hned u naší budovy.
Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč.
Čas od času ti zajistíme i něco dobrého na zub v podobě zdravé svačinky a pohlídáme i dodržování pitného režimu.
Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení.
Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit.
Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

MBtech Bohemia s.r.o. byla vyhlášena v roce 2018 nejlepším zaměstnavatelem regionu do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Sodexo 2018 Sodexo 2017 sodexo