Kariéra

CAD konstruktér a projektový vedoucí Liberec (m/ž)

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích zaměstnáváme víc než 500 zaměstnanců.

Zde se můžete podívat, čím vším se zabýváme: goo.gl/RCjDxQ

OBLASTI ZAMĚŘENÍ

  • Interiér / exteriér
  • Chassis
  • Dveře / víka
  • Karoserie
  • Manipulační technika
  • Nástroje a přípravky

CAD KONSTRUKTÉR

Jako konstruktér se budeš podílet na zajímavých úlohách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů. Zejména k tomu budeš používat CAD systém Catia V5 nebo Siemens NX. Budeš mít možnost podílet se na komplexních projektech ve spolupráci s celým týmem konstruktérů a výpočtářů. Budeš se moci realizovat při řešení nejrůznějších projektů pro široké spektrum zákazníků.

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Jako projektový vedoucí budeš řídit větší projektový tým (cca od 5 lidí). Tvou náplní práce bude nejen komplexní vývojové zajištění projektů na základě požadavků od zákazníka, ale důležitou součástí tvé práce bude i příprava podkladů k zajištění celého projektů- tj. budeš řešit kvalitu zpracování, budget, zisk. Nedílnou součástí tvé práce bude péče o celkovou spokojenost zákazníka a zároveň i podpora týmové ducha se zaměřením na motivaci a výkon členů týmu. Po zapracování se můžeš setkat i s projekty a zákazníky v rámci celého koncernu AKKA. Budeš mít na starosti nejen péči o stávající zákazníky, ale budeš se podílet i na akvizicích nových zákazníků a nových projektů.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDEŠ.

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • německý jazyk, alespoň B2
  • anglický jazyk výhodou
  • znalost 2D/3D CAD systémy (Catia V5, NX, CREO)

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT.

Pokud nejsi zrovna ranní ptáče nebo naopak, jistě uvítáš pružnost naší pracovní doby. Důležité je neusnout na vavřínech a proto ti zajistíme soft- i hard- skillová školení. Talenty zkrátka umíme ocenit. Pro tvé autíčko ti zajistíme parking hned u naší budovy. Na oběd můžeš využít stravenkovou kartu nebo papírovou stravenku ve výši 100Kč. Čas od času se můžeš těšit i na něco dobrého na zub v podobě zdravých svačinek. Pohlídáme i tvůj pitný režim. Jistě oceníš i benefitní systém každému na míru, v rámci kterého si můžeš rozdělit 12.000Kč na rok dle svého uvážení. Pokud si potřebuješ půjčit peníze nebo hledáš radu v právní oblasti, s tím vším se na nás můžeš obrátit. Jestli tě naše firma zaujala natolik, že jsi ochoten se kvůli nám přestěhovat, budeme se ti revanšovat. Pomůžeme ti uhradit náklady s tím spojené, a to až do výše 15.000Kč.

MBtech Bohemia s.r.o. byla vyhlášena v roce 2018 nejlepším zaměstnavatelem regionu do 5000 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji.

Zaujala vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám rádi ozveme.

certifikáty

Ručíme za vše, co děláme.
Naše práce podléhá přísným a náročným certifikacím: od dodržování kvality dokonce i v citlivém leteckém průmyslu, přes zabezpečení informací až po ochranu životního prostředí.
Sodexo 2018 Sodexo 2017 sodexo